Територіальні органи ДПС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Діяльність ЦОП Кельменецького управління

27.07.2020

Центрами обслуговування платників, які діють при Кельменецькій та Хотинській державних податкових інспекціях Кельменецького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області станом на 01 липня 2020 року надано 6 857 адміністративних послуг, в тому числі за червень 2020 року – 835, зокрема у Кельменецькій ДПІ – 421,  Хотинською ДПІ надано 414 адміністративні послуги.

Видано 1 468 карток платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

З Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, видано  3 930 відомостей про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Стати платником єдиного податку виявили бажання 296 суб’єктів підприємницької діяльності.

Отримали витяг з реєстру платників єдиного податку 366 платників, також було здійснено  реєстрацію – 228 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку,  51 – книгу обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність.

Довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи отримали 72 платники та 9 довідок про сплату податкових зобов’язань платником податку-резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання ,та про відсутність податкових зобов’язань, 37 - довідок про доходи, а також здійснено 12 підтверджень статусу податкового резидента України.

Внесенно – 54 відміток до паспорта громадянина України (у формі книжечки) про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Зареєстровано – 56 реєстраторів розрахункових операцій, 208 – книг обліку розрахункових операцій, 40 - розрахункових книжок.

До Реєстру неприбуткових установ та організацій включено 5 неприбуткових підприємства (установи,організації) та перереєстровано 5 - неприбуткових підприємств (установи,організації).

Співробітники Кельменецького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів.

Для платників розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.

Центри обслуговування платників Кельменецького управління знаходяться за адресою:

Кельменецька ДПІ

60100, смт.Кельменці, вул. Бесарабська,49

тел. (03732) 2-02-90

електронна адреса (e-mail) cv.dpi2405@tax.gov.ua

Хотинська ДПІ

60000, м. Хотин, вул. Свято-Покровська , 11 «а»

тел. (03731) 2-16-89

електронна адреса (e-mail) cv.dpi2411@tax.gov.ua