Територіальні органи ДПС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Страхувальниками Кельменецького управління сплачено майже 95,9 млн. гривень єдиного внеску

21.07.2020

За січень – червень 2020 року від платників Кельменеччини і Хотинщини надійшло майже 95, 9 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що перевищило минулорічні надходження відповідного періоду майже на 1, 7 млн. гривень. В тому числі за червень 2020 року  надходження становлять понад 21, 8 млн. грн., зокрема платники соціального внеску Хотинського району сплатили майже 14 млн. грн., Кельменецького району  понад 7,8 млн. гривень.

Правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, умови та порядок його нарахування і сплати та повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку. визначаються Законом України № 2464 – VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування.