Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Контакти

Контакти для представників ЗМІ:

тел. (0372)54-55-76;   

e-mail: cv.press@tax.gov.ua

Інформація для медіа

Для всебічного та обʼєктивного висвітлення діяльності Головного управлінні ДПС  у Чернівецькій області  взаємодію з медіа здійснює сектор інформаційної взаємодій Головного управлінні ДПС  у Чернівецькій області. 

Субʼєктам у сфері медіа надається максимальне сприяння та підтримка в отриманні достовірної інформації.

Для отримання інформації представники медіа мають декілька шляхів:

І. Запит на отримання будь-якої інформації, що стосується діяльності Головного управлінні ДПС  у Чернівецькій області є можливість надсилати в електронному вигляді на електронну скриньку cv.official@tax.gov.ua або у паперовій формі на поштову адресу: вул. Героїв Майдану,200 А м. Чернівці, 58603. 

Звертаємо увагу, що документи, що надходять електронною поштою, обовʼязково мають містити електронний підпис, за яким можна ідентифікувати відправника.

У листі рекомендуємо зазначати такі реквізити:

- бланк організації або дані про відправника (назва (найменування) та/або імʼя, поштова адреса, адреса електронної пошти, контактний телефон);

- реквізити: вихідний номер і дату;

- найменування адресата (установа, якій адресовано документ);

- чітко викладену суть питання;

- назву посади, прізвище та ім’я посадової особи, яка підписала документ;

- прізвище та ім’я виконавця документа та його контактний телефон;

- підпис (сканований лист з підписом підписувача) або кваліфікований електронний підпис підписувача або кваліфіковану електронну печатку установи-відправника;

- якщо в листі зазначаються додатки – їх наявність обовʼязкова (з позначкою кількості аркушів);

- чітко надрукований текст листа та його додатків.

Листи, які не є запитом на публічну інформацію чи зверненням громадянина, реєструються та розглядаються відповідно до вимог діловодства, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності».

ІІ. Як відповідь на запит, поданий з урахуванням вимог Закону України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації».

Для подання запиту на інформацію представники медіа можуть скористатися формою, яка розміщена за посиланням https://cv.tax.gov.ua/dlya-gromadskosti/dostup-do-publichnoi-info/forma-podannya-zapitu/715443.html;

ІІІ. Як відповідь на звернення відповідно до Закону України від 02.10.1996 № 393/96-ВР «Про звернення громадян».

Для подання запиту на інформацію представники медіа можуть скористатися формою, яка розміщена за посиланням https://tax.gov.ua/dlya-gromadskosti/zvernennya-gromadyan/podannya-zvernennya/.

Зазначеними законами встановлені вимоги та правила подання таких запитів та звернень, а також терміни їх розгляду.

З питань координації діяльності медіа можуть звертатися до сектору інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Чернівецькій області

e-mail: cv.press@tax.gov.ua

 тел. (0372)54-55-76