Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Буковина: На роздрібну торгівлю алкоголем та тютюновими виробами бізнесмени отримали 4776 ліцензій

опубліковано 22 вересня 2023 о 11:16

За інформацією Головного управління ДПС у Чернівецькій області на початок вересня 2023 роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюють 2076 суб’єктів господарювання, з них 136 юридичних осіб та 1940 фізичних осіб підприємців. 

У зв’язку з тим, що роздрібну торгівлю алкоголем і тютюновими виробами пильно контролюється і за підставами визначеними ПКУ податківці проводять фактичні перевірки, кількість діючих ліцензій у порівнянні з минулим роком зросла на 71 екземпляр і складає 4776 - на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями - 2635, роздрібної торгівлі тютюновими виробами - 2141.

Податківці звертають увагу, що загальні вимоги до суб’єктів господарювання, які займаються торгівлею алкогольними напоями та  тютюновими виробами встановлено Законом України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», які необхідно добросовісно виконувати.

Також, щоб зменшити кількість податкових порушень у сфері торгівлі підакцизними товарами закликають буковинців в будь який час доби 24/7 та в будь якому місці повідомляти про недодержання законодавства через чат-бот «StopViolationBot» в месенджері Telegram. 
Інформуйте через чат - бот про відсутність ліцензії, продаж алкоголю та тютюнових без марок акцизного податку, незастосування РРО/ПРРО та невидачу фіскальних чеків!