Головне управління ДПС
у Чернівецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Чернівецька область: Податки наповнили доходи місцевих бюджетів на 1,4 млрд грн

опубліковано 12 травня 2022 о 13:55

Упродовж чотирьох місяців 2022 року до місцевих бюджетів Чернівецької області надійшло 1400,6 млн гривень податків та зборів, це перевищило показник аналогічного періоду 2021 року на 191,9 млн гривень. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

Основною фінансовою частиною доходів місцевих скарбниць краю, понад 71,1 відсоток, є податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло 995,9 млн грн.

Вагомою складовою наповнення бюджетів територіальних громад став єдиний податок, платники якого, незважаючи на запроваджені пільги у зв’язку з воєнним станом, додали до місцевого бюджету 209,8 млн грн. Ще одним вагомим внеском в місцеві бюджети краю є майнові податки, платежі від якого склали 124,4 млн грн. Передусім це плата за землю – 99,6 млн грн  та податок на нерухоме майно – 24,8 млн грн.

Також, ще одним елементом забезпечення фінансової стабільності місцевих громад є акцизний податок з роздрібного продажу, сума надходжень по якому склала 32,3 млн грн.

У податковому відомстві області дякують відповідальним платникам області, які виконують свої податкові зобов’язання, тим самим підтримуючи фінансово оборону країни.