Головне управління ДПС
у Чернівецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Чи вважається сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, визначена декларантом у поданій декларації, узгодженою?

опубліковано 22 жовтня 2021 о 14:00

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз'яснюють, що відповідно до п. 11 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, яка відображена в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, вважається узгодженою.