Головне управління ДПС
у Чернівецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Вижницька ДПІ: про декларування доходів, в рамках податкової амністії, під час зустрічі з громадськістю

опубліковано 26 серпня 2021 о 10:53

Фахівці Вижницької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області активно долучилися до інформування громадськості щодо одноразового (спеціального)добровільного декларування активів фізичних осіб.

За словами заступника начальника ДПІ Руслана Москалюка, з метою інформування про початок з 1 вересня цього року податкової амністії, проводяться зустрічі з різними верствами населення – 17 серпня цього року в рамках зустрічі презентовано тематичний ролик та інформаційні пам’ятки з даного питання. 

Також у Центрі обслуговування платників створені умови для успішного декларування – розміщена презентація на стендах, листівки та брошури.

Далі продовжує посадовець, всі податківці ретельно вивчили норми Закону України № 1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» і готові до надання консультаційної та методологічної допомоги декларантам.