Територіальні органи ДПС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Буковинські податківці святкували День народження України

21.08.2020

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області відбулися урочисті збори з нагоди відзначення 29 –ї річниці Дня Незалежності України за участі працівників відомства та його керівництва, зокрема начальника Віталія Шпака, першого заступника начальника Наталії Чернівчан, заступника начальника Миколи Загарюка та в о заступника начальника Тетяни Булавки.

В урочистій атмосфері керівний склад податкового відомства привітав колег словами вдячності за особистий внесок кожного у наповнення бюджетів усіх рівнів. Виступаючі у вітальних промовах відзначали, що в історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення. Однією з таких подій є здобуття незалежності 1991 року. День Незалежності України – головне державне свято України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді.

«За роки незалежності зроблено чимало для національного відродження, духовної свободи та економічного зростання, але наша мета - зберегти, розбудувати та уславити нашу єдину Україну, щоб майбутні покоління могли гордитися нею, живучи в повній гармонії та достатку – наголосив Віталій Шпак.

Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження найкращих працівників. За сумлінну та бездоганну працю, професіоналізм і особистий внесок у розвиток податкової служби ряд державних службовців відзначені грамотами установи та грамотами Ради Чернівецької обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної податкової служби..

Фотоматеріали по темі

/
  • Буковинські податківці святкували День народження України