Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Впродовж січня 2025 року буковинці сплатили до державного бюджету майже 108,1 млн грн військового податку

опубліковано 05 лютого 2025 о 10:29

Впродовж січня 2025 року буковинці спрямували на підтримку Збройних сил України 108,1 млн грн військового податку, що більше як торік на 79,2 млн грн.

Про це інформує в.о. начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Теодозія Чернецька.

Очільниця податкової служби області звертає увагу роботодавців регіону, що саме офіційно виплачені доходи найманим працівникам збільшують об’єкт оподаткування військовим податком і вважає, що настав час відмовитися від практики ухилення та мінімізації «зарплатних податків» і задля Перемоги над ворогом фінансово підтримувати Збройні Сили України.

Теодозія Чернецька висловлює щиру подяку кожному платнику податків в регіоні за сумлінну сплату податків та надійну підтримку фінансового фронту нашої держави.