Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

З 1 травня 2024 року можна отримувати Витяг щодо стану розрахунків з бюджетом та сплати єдиного внеску починаючи з 2013 року

опубліковано 29 квітня 2024 о 10:44

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області повідомляють, що для платників податків з 01 травня 2024 року в Електронному кабінеті стане доступне отримання Витягу щодо стану розрахунків, починаючи з 2013 року за кожний рік окремо та в розрізі податків, зборів, платежів, а також єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) на відміну отримання такого документу тільки за звітні періоди поточного року.

Крім цього, розроблено окремий функціонал для платників, які мають податковий борг на день подання Запиту про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС (далі - Запит) стосовно розрахунку пені, яка буде нарахована у разі погашення такого боргу поточною датою.

Якщо платник податків у Запиті, який подається через електронний кабінет, зазначає позначку про необхідність підпису Витягу щодо стану розрахунків, то на такий документ накладається кваліфікований електронний підпис посадової особи територіального органу ДПС за основним місцем обліку такого платника.

Покроковий алгоритм дій платника податків для отримання Витягу щодо стану розрахунків:

1 КРОК: В меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету створити «Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС» (далі - Запит) за формою «J/F1300207».

У полі  «Період з «01» січня 20_року по «__» __20__ року» обрати дату, місяць та рік, за який платник бажає отримати «Витяг з інформаційної системи органів ДПС щодо стану розрахунків платника з бюджетом та сплати єдиного внеску» (далі - Витяг щодо стану розрахунків).

За кожний рік Запит подається окремо.

У полі «Розрахувати суму пені у поточному бюджетному році» (пп. 129.1.1 та 129.1.3 пункту 129.1 статті 129 Податкового кодексу України)***□» встановити позначку для розрахунку пені, якщо у платника є податковий борг (крім єдиного внеску) та він бажає визначити суму пені станом на наступний день від дня подання Запиту. Платник також може не встановлювати позначку для її розрахунку. Встановлення позначки неможливе, якщо у Запиті визначено платником період «минулі роки».

У полі «В розрізі платежів □» встановити позначку для отримання інформації в розрізі всіх своїх платежів. Якщо платник не встановлює позначку, то отримає узагальнену інформацію, без розрізу платежів.

У полі «З підписом**** (станом на І число звітного місяця) □» встановити позначку для отримання Витягу з кваліфікованим електронним підписом посадової особи контролюючого органу (далі - КЕП). Зверніть увагу, що встановлення позначки можливе, якщо у Запиті зазначено 1-ше число місяця будь-якого року. Якщо платник не встановлює позначку, то отримає інформацію без КЕП.

2 КРОК - надіслати Запит до органу ДПС за своїм основним місцем обліку.

3 КРОК - отримати Витяг за формою «J/F1400207».