У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області закликають громадян  отримувати відомості про доходи у мобільному  застосунку «Моя податкова».  
    Для цього необхідно завантажити в App Store/Google Play мобільний застосунок «Моя податкова», ідентифікуватися онлайн з використанням КЕП або хмарного підпису. 
    У розділі «Послуги» обирайте «Отримати відомості про суми виплачених доходів» вказуй необхідний період* та отримуйте за 5 хвилин результат . 
    Крім того нагадуємо, що швидко отримати відомості про доходи можна у меню «ЕК для громадян» приватної частини Електронного кабінету. 
    Цінуйте свій час та приєднуйся. 
    *Відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються починаючи з 1 кварталу 1998 року за будь-які п’ять років (по квартально), з 1 кварталу 2021 року поквартально в розрізі місяців із зазначенням номера кварталу та місяця, відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 50 днів після його закінчення.