Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

20 лютого 2024 року - останній день сплати авансових внесків з єдиного податку за поточний місяць фізичними особами – підприємцями , що обрали спрощену систему оподаткування І та ІІ груп

опубліковано 16 лютого 2024 о 12:22

Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. Також податківці звертають увагу буковинської бізнес – спільноти про те, що з 1 серпня 2023 року, з дати набрання чинності Закон України № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (надалі – Закон №3219), відновлено сплату єдиного податку для платників єдиного податку 1 та 2 групи.

Підприємцям необхідно враховувати , що «єдинники» 1 та 2 груп сплачують авансові внески з єдиного податку щомісячно до 20-го числа. За несвоєчасну сплату авансових внесків єдиного податку застосовується штраф, який дорівнює 50% ставки єдиного податку. Крім цього, підприємцю, який прострочив сплату єдиного податку, належить сплатити пеню. Вона нараховується з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати єдиного податку.