Впродовж січня-листопада 2023 року платники Буковини, які обрали спрощену систему оподаткування, перерахували до територіальної казни 738,5 млн грн єдиного податку - інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.
Аналізуючи надходження єдиного податку за одинадцять місяців поточного року, податківці відзначають, що малий та середній бізнес краю сплатив до територіальних скарбниць на 146,7 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.
В цілому із загальної суми, на потреби громад понад 585,3 млн грн єдиного податку сплатили до територіального бюджету фізичні особи-спрощенці. На долю юридичних осіб – платників єдиного податку припадає більше 102,2 млн гривень. Сільськогосподарські товаровиробники - платники ІV групи спрямували до бюджету області майже 51 млн грн.
В регіональній податковій службі відзначають, єдиний податок є другим за розміром серед лідерів бюджетоформуючих платежів місцевих бюджетів Буковини, поступаючись тільки податку на доходи фізичних осіб.