За січень – жовтень 2023 року правом на отримання інформації, якою володіє податкова служба області скористались 111 платників податків. Найбільша кількість серед запитувачів фізичних осіб-підприємців (уповноважених осіб) - 91. Також звернення надіслали 6 суб’єктів господарювання-юридичних осіб, 8 запитів від представників засобів масової інформації. З загальної кількості запитів ще 6 переадресовано від інших органів виконавчої влади як розпоряднику інформації. Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.
У податковому відомстві наголошують, за результатами розгляду даних звернень, всі запити розглянуто податківцями у терміни згідно вимог чинного законодавства України.
Громадяни та суб'єкти господарювання можуть направляти свої звернення на поштову адресу Головного управління ДПС у Чернівецькій області: 58013, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200 А. Також на офіційну електронну адресу: cv.official@tax.gov.ua.
З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію платники податків можуть подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію, які можна отримати в розпорядника інформації та на офіційному вебпорталі ДПС >Головна>Для громадськості>Публічна інформація>Форми подання запиту https://cv.tax.gov.ua/dlya-gromadskosti/dostup-do-publichnoi-info/forma-podannya-zapitu/429839.html