Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Фахівці Новоселицької ДПІ розповіли платникам умови реєстрації РРО/ПРРО для ФОП, який надає послуги з використанням Інтернет із власної квартири

опубліковано 31 жовтня 2023 о 10:25

Фахівці центру обслуговування Новоселицької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області надають платникам податків кваліфіковану допомогу та фахові консультації щодо застосування податкового законодавства.
Відвідувачам ЦОПу надається практична допомога у встановленні програмного РРО, розробником якого є Державна податкова служба.
Окремим питанням, яким цікавились платники - умови реєстрації РРО/ПРРО для ФОП, який надає послуги з використанням Інтернет із власної квартири.  Податківці Новоселицької ДПІ роз’яснили, у разі, якщо місце проживання фізичної особи-підприємця є місцем, де провадиться підприємницька діяльність, або воно пов’язане із здійсненням підприємницької діяльності, то ФОП відповідно до вимог пункту 63.3 статті 63 Податкового кодексу України має подати повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, повідомивши про місце проживання як про об’єкт оподаткування, після чого на такий об’єкт може бути зареєстроване РРО та/або ПРРО. 
Також платникам податків нагадали про реквізити, які обов’язково мають зазначені у фіскальному чеку, розміри штрафних санкцій за невидачу фіскального чеку чи здійснення торгівлі без РРО.  

Податківці наголошують, у разі потреби кожен бажаючий може звернутись до фахівців ЦОПУ Новоселицької ДПІ та отримати необхідну інформаційну та практичну допомогу.