Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Сервіс податкової служби «Електронний кабінет» в допомогу платникам

опубліковано 13 вересня 2023 о 08:30

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області  інформують, на сьогодні більшість платників є активними користувачами електронних сервісів ДПС та "Електронного кабінету". Це широкі можливості реалізувати свої обов`язки та права у сфері оподаткування в режимі on-line.

Зокрема, в «Електронному кабінеті» платники можуть: подати звітність чи заяву, сплатити платежі, отримати довідку про відсутність заборгованості, листуватись з органом ДПС, зареєструватися платником ПДВ, внести зміни до своїх облікових даних, замовити облікову картку платника, отримати довідку про доходи чи витяг з реєстру, зареєструвати РРО чи програмний РРО. Все це можна зробити не виходячи з дому чи кабінету в будь-який зручний для платника час.

Особливою популярністю серед платників  користується сервіс «Електронний Кабінет». На відміну від інших програм для подання електронної звітності цей сервіс не потребує інсталяції програмного забезпечення та забезпечує цілодобову взаємодію платників податків з органами державної податкової служби за допомогою персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв в режимі реального часу, онлайн.

Знайти «Електронний кабінет» можна за адресою https://cabinet.tax.gov.ua/ , а також на веб-порталі ДПС України.

Вхід до особистого кабінету здійснюється платником при наявності кваліфікованого електронного підпису, який можна отримати у будь-якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Інформацію щодо отримання електронного підпису можна отримати у секторі реєстрації користувачів Головного управління ДПС у Чернівецькій області за телефоном: (0372) 51-43-79.

Також для швидкого входу користувач може скористатися QR-кодом (мобільний додаток «ДІЯ»): обрати спосіб входу Дія та «Отримати код»; відсканувати QR-код; підтвердити особу через мобільний додаток «ДІЯ» та підписати Запит.

Користуйтеся електронними сервісами податкової служби!