Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Роздрібний акциз додав до територіальних  бюджетів буковинських громад понад 62 мільйони гривень податків

опубліковано 27 липня 2023 о 10:27

За підсумками першого півріччя 2023 року суб’єкти господарювання сплатили до бюджету 7,2 мільйони гривень за придбані ліцензії на торгівлю алкоголем, тютюном та на реалізацію пального. Крім того до територіальних бюджетів області надійшло 54,9 мільйони гривень акцизу з роздрібної торгівлі підакцизних товарів, це на 8,8 мільйони гривень більше від запланованого показника – повідомили у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

Уся підакцизна продукція - алкоголь, цигарки та пальне, повинна реалізовуватися оптом та вроздріб лише за наявності ліцензії на такий вид діяльності – зауважують у податковому відомстві. 

Крім того, серед умов, які вказують на те, що алкоголь  і тютюнові вироби відповідають стандартам якості та реалізуються з дотриманням вимог закону, - марка акцизного податку встановленого зразка на кожній одиниці продукції.

Якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання пального та фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Чернівецькій області за номерами: (0372)512656; +380500709472; +380506656932. 

Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою на адресу Головного управління ДПС у Чернівецькій області: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200 А.