Головне управління ДПС
у Чернівецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Буковинські платники сплатили до зведеного бюджету понад 91,4 млн гривень рентних платежів

опубліковано 24 листопада 2022 о 10:27

За десять місяців 2022 року за користування надрами для видобування корисних копалин, нафти, газу та використання лісу, води, надр, радіочастотних ресурсів платники податків Чернівецької області сплатили до бюджетів всіх рівнів 91,2 млн грн рентних платежів - інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

Відтак, до держбюджету найбільша сума рентних платежів надійшла від платників за користування надрами – 50,8 млн грн,  місцевий бюджет отримав – 3,6 млн грн.

Лісогосподарські підприємства області та лісокористувачі перерахували до місцевого бюджету впродовж вказаного періоду 17,3 млн грн рентної плати, а до державного – 10,6 млн грн.

Також поповнилися бюджети всіх рівнів й за рахунок сплати ренти за спеціальне використання води. На потреби територіальних громад області надійшло 4,3 млн грн та на  державні потреби платниками сплачено  2,5 млн грн.

Окрім того, до держбюджету надійшла сплата за користування радіочастотним ресурсом України – 258,3 тис грн. Натомість місцеві бюджети отримали ренту за видобування корисних копалин місцевого значення – 1,7 млн грн.