Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Сокирянська ДПІ: Податківці платникам про звітність в електронному вигляді та вчасну сплату податків

опубліковано 19 вересня 2022 о 14:50

Податківці безперервно приділяють особливу увагу поліпшенню якості сервісу обслуговування платників, адже це має значний вплив на сумлінну сплату податків і зборів до бюджету.

Саме з цією метою у Центрі обслуговування платників Сокирянської ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області постійно проводять тренінги з питань отримання практичних навичок користування Електронним кабінетом платника, правильності заповнення звітності та подання її в електронному вигляді. Фахівці  ЦОПу доступно роз’яснюють платникам податків про безліч можливостей, які надає зазначений сервіс.

Платникам розповіли, що за допомогою Електронного кабінету платник податків має змогу підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді, переглядати дані картки особового рахунка про стан розрахунків  з бюджетом (нараховано, сплачено, переплата податковий борг, штрафні (фінансові санкції), пеня, формувати та заповнювати платіжні документи щодо сплати податків, зборів та інших платежів до бюджету, здійснювати сплату податків, зборів та інших платежів до бюджету за допомогою банківських систем, здійснювати офіційне листування з органами ДПС  з питань оподаткування, отримувати консультаційні послуги.

Крім того, під час спілкування податківці поінформували відвідувачів ЦОПу про необхідність застосування РРО/ПРРО при проведені розрахункових операцій за продані товари (отримані послуги). Нагадали про кампанію одноразового (спеціального) добровільного декларування активів громадян, яке триває до 1 березня 2023 року. А також про те, що громадяни можуть провести в податковій службі звірку об’єктів оподаткування майновими податками.

Учасники тренінгів мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на всі запитання щодо новацій податкового законодавства та адміністрування податків.