Головне управління ДПС
у Чернівецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

До місцевих бюджетів Буковини надійшло 311,1 млн грн земельного податку та орендної плати за землю

опубліковано 13 жовтня 2021 о 13:10

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що платники земельного податку та орендної плати за землю у січні - вересні 2021 року сплатили до місцевих бюджетів області більше 311,1 млн гривень. Цьогорічні показники земельного податку перевищили надходження  минулого року на 44,6 млн грн.

У податковому відомстві Буковини деталізують: свій вагомий внесок у наповнення казни внесли підприємства області – 211,9 млн грн, а завдяки фізичним особам, котрі мають у власності чи користуються землею, місцеві бюджети Буковини отримали 99,2 млн грн земельного податку.

Податківці нагадують, земельний податок сплачується власниками земельних ділянок та земельних паїв (часток), а орендна плата – землекористувачами - орендарями за земельні ділянки державної і комунальної власності, які використовуються ними на підставі договорів оренди.

Та акцентують - земельний податок, який сплачують громадяни за місцем розташування земельної ділянки, зараховується до бюджету громади. Тому кожен буковинець, незалежно від суми сплаченого податку, робить посильний внесок у територіальний розвиток.