Головне управління ДПС
у Чернівецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Е-сервіси: яка інформація зазначається у сервісі «Реєстр платників ЄП»

опубліковано 31 серпня 2021 о 09:13

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що у відкритій та приватній частинах Електронного кабiнету, розміщеного на офіційному вебпорталі ДПС, платники податків мають доступ до сервісу «Реєстр платників єдиного податку».

Наголошуємо, робота у приватній частині здійснюється з використанням електронного цифрового підпису (кваліфікованого електронного підпису), що сертифікований у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Відтак, для перевірки даних, зокрема, про дату (період) обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платником податків або дату виключення з реєстру платників єдиного податку достатньо здійснити пошук за податковим номером (серією та номером паспорта) або найменуванням/ПІБ платника податків.

Водночас інформація про юридичних осіб – платників єдиного податку четвертої групи у відкритій та приватній частинах Електронного кабінету відсутня.

Слід знати, набори даних про юридичних осіб – платників єдиного податку четвертої групи оприлюднюються на офіційному вебпорталі ДПС окремим файлом від основного Реєстру платників єдиного податку у форматі xlsx за посиланням: Головна/Відкриті дані/Реєстр платників єдиного податку.

Звертаємо увагу, що в даному реєстрі не зазначається ставка єдиного податку для платників четвертої групи (юридичних осіб), оскільки відповідно до п. 293.9 ПКУ ставка єдиного податку встановлюється залежно від категорії (типу) земель, їх розташування.