Головне управління ДПС
у Чернівецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Микола Загарюк: «Буковинські податківці завжди готові до конструктивного діалогу»

опубліковано 16 липня 2021 о 11:43

Сьогодні, у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області відбулась зустріч за «круглим столом» з бухгалтерами краю. З представниками бюджетоформуючих підприємств зустрівся заступник начальника ГУ ДПС у Чернівецькій області Микола Загарюк.

Зустріч проходила у невимушеній, конструктивній обстановці. Бухгалтери мали можливість звернутись до Миколи Васильовича з запитаннями, зауваженнями та пропозиціями на теми, які їх хвилювали, та отримати відповіді на них.

Окремо наголосив, забезпечення високоякісного сервісу для платників – сьогодні пріоритетний напрямок роботи відомства. Зокрема, розповів присутнім про переваги користування сервісом ДПС «Електронний кабінет платника».  Також акцентував увагу на можливості дистанційного спілкування з податковою службою засобами сервісів «InfoTAX» та «Контакт-центр ДПС», використання таких інформаційних ресурсів ДПС України, як: Facebook, Telegram-канал.

Насамкінець привітав присутніх з професійним святом – Днем бухгалтера та аудитора і побажав надійного здоров’я, сил, наснаги у надзвичайно відповідальній роботі та найщиріших людських гараздів - щастя, добра та сімейного затишку!