Головне управління ДПС
у Чернівецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На сервіс «Пульс» звернулось 14 жителів Буковини

опубліковано 22 липня 2020 о 08:32

У першому півріччі  2020 року на телефон сервісу «Пульс» Державної податкової служби України платники Чернівецької області зверталися 14 разів.

Усі звернення були уважно розглянуті, питання вирішені по суті та у встановлений законодавством строк – наголошують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

В цілому, суб’єктів господарювання та громадян цікавили  питання щодо роботи органів ДПС та роботи територіальних  ЦОПів.  1-не  звернення стосувалось системи електронного адміністрування ПДВ.

У податковій службі нагадують, що сервіс «Пульс» ДПС України у постійному режимі приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання стосовно неправомірних дій, бездіяльності або можливих корупційних проявів з боку посадових осіб структурних підрозділів та територіальних органів Державної податкової служби.

Заявники можуть надавати інформацію за телефоном 0-800-501-007, обравши в інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», або надіслати відповідну інформацію на електронну адресу: idd@tax.gov.ua.