Головне управління ДПС
у Чернівецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Сторожинецька ДПІ: обговорення актуальних питань кампанії одноразового добровільного декларування під час зустрічі

опубліковано 25 листопада 2021 о 09:01

У Сторожинецькій ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області відбулася зустріч з платниками податків під час якої обговорювались питання щодо одноразового добровільного декларування.

Начальник Сторожинецької ДПІ Василь Курчак розповів присутнім, кампанія одноразового добровільного декларування триває до 01 вересня 2022 року. Це можливість для декларантів легалізувати свої статки, без обов’язку підтверджувати походження активів.

Також він підкреслив, що у разі якщо декларантом у повному обсязі сплачено суми збору з одноразового добровільного декларування, то він звільняється від відповідальності за порушення податкового і валютного законодавства.

Під час зустрічі начальник Вижницької  ДПІ розповів також про активи, які підлягають декларуванню, розрахунок бази для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування та порядок подання декларації.

Окремо зауважив, що з інформацією щодо порядку декларування фізичними особами належним їм активів можна ознайомитись за посиланням: https://tax.gov.ua/bane…/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya

Крім того, звернув увагу присутніх на актуальність сервісу «Електронний кабінет» для суб’єктів господарювання і громадян та нагадала, що з 1 січня 2021 року функціонує єдиний рахунок для сплати податків, зборів та єдиного внеску, який платники податків за бажанням може використовувати для сплати грошових зобов’язань.