Головне управління ДПС
у Чернівецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Податкова амністія: щоденні дискусії та зустрічі про одноразове декларування у Кельменецькій ДПІ

опубліковано 04 жовтня 2021 о 13:53

Впродовж минулого тижня в рамках проведення  інформаційно–роз’яснювальної кампанії на тему: «Запровадження одноразового добровільного декларування» у Кельменецькій ДПІ Головного управління ДПС в Чернівецькій області проводилися зустрічі з представниками бізнесу та громадськості Дністровського району.

Модератором заходів була начальник податкової інспекції Тетяна Якобуца , яка розповідала присутнім про старт податкової амністії та основні правила деклараційної кампанії, наголосила, що процедура добровільна і якщо громадяни вирішують, що вона потрібна то варто порахувати на яку суму. Суму обсягом 400 тис грн держава визнає доходами, які громадянин міг накопичити. Крім того декларування триватиме рік і не обов’язково одразу заповнювати декларацію, яка має бути подана лише в електронному вигляді, і щоб не наробити помилок, є час розібратись з питаннями, які будуть виникати.

Добровільному декларуванню підлягають виключно належні фізичній особі активи, які були одержані ( набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, з яких з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки та збори відповідно до вимог законодавства. Також, було наголошено на тому, що податкова служба не перевіряє і не має права перевіряти законність отриманих коштів.

По даному питанню відбулася цікава дискусія серед учасників зустрічей. Також проінформовано усіх учасників заходу, про те, що вся інформація щодо одноразового спеціального декларування оприлюднюється на субсайті Головного управління ДПС у Чернівецькій області в тематичному банері  «Одноразове добровільне декларування» розміщений за посиланням: ://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya.