Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

До завершення кампанії декларування доходів громадян за минулий рік залишилося 5 днів!

опубліковано 26 квітня 2024 о 11:10

Головне управління ДПС у Чернівецькій області інформує, що буковинці, які отримували доходи без оподаткування зобов’язані до 1 травня 2024 року подати декларацію про майновий стан і доходи , визначити та сплатити до бюджету податок на доходи фізичних осіб.

Податківці стверджують, що кожному декларанту створені належні умови для звітування про минулорічні доходи.

Разом з тим, із огляду на доступність ІТ-сервісів, потенційним декларантам пропонують подати декларацію через Електронний кабінет або ж скористатися можливостями мобільного застосунку «Моя податкова». 

Задля цього завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.

У всіх ЦОПах Головного управління ДПС у Чернівецькій області податківці в рамках кампанії Декларування - 2024 проводять тематичні зустрічі, семінари, консультації, тренінги, сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія» під час яких отримаєте відповіді та практичну допомогу. Комунікуйте з податківцями онлайн чи офлайн та вчасно задекларуйте свої доходи за 2023 рік.

ДОВІДКА:

Адреси ЦОПів за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/

Вся необхідна інформація у банері «Декларування -2024» за посиланням: https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2024.