Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Підсумки кампанії Декларування - 2023:  про отримані доходи прозвітували 3928 буковинців

опубліковано 18 травня 2023 о 10:49

Впродовж січня – квітня цього року під час проведення кампанії Декларування, буковинці подали 3928 декларацій про майновий стан і доходи за 2022 рік в яких задекларували понад 930,4 млн грн. доходів. Про це поінформувала заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан.

За словами посадовиці декларанти самостійно нарахували податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб – 17,4 млн грн та 3,8 млн грн військового збору. Бюджет вже отримав 9,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та військового збору – 1,8 млн грн.

Також подали декларації 58  громадян з доходом більше мільйона гривень та вказали дохід на суму 278,8 млн грн. Із задекларованих доходів «мільйонерів» до місцевих бюджетів надійде понад 5,7 млн грн. податку на доходи фізичних осіб та військовий збір в сумі 811,6 тис грн.

Крім того, своїм правом на отримання податкової знижки скористались 1067 буковинців. Сума податку на  доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, складає понад  4,5 млн гривень. Наразі платникам вже повернуто з бюджету понад 3,1 млн грн.

Наталія Чернівчан нагадала, що реалізувати своє право на отримання податкової знижки, громадяни можуть подавати декларацію впродовж всього поточного року (включно до 31 грудня 2023 року) та  наголосила, що громадяни, які планують скористатись своїм правом на отримання податкової знижки, мають змогу подати декларацію про майновий стан і доходи в Електронному кабінеті.