Головне управління ДПС
у Чернівецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Результати декларування - 2021: про свої доходи прозвітували понад 4,6 тисяч буковинців

опубліковано 25 травня 2021 о 12:13

Заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка розповідає - з початку року в рамках проведення кампанії «Декларування – 2021» 4644 буковинців подали декларації про майновий стан і доходи, отримані у минулому році.

Посадовиця деталізує: сума задекларованого доходу становить 473,3 млн гривень. Декларанти самостійно нарахували податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб - 9,9 млн грн та 2,4 млн грн військового збору.

Окремо слід відзначити, серед загальної кількості поданих декларацій, доходи понад 1 млн. грн. задекларувало 30 громадян. Сума задекларованого ними доходу склала 122,1 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 2,6 млн грн, сума військового збору до сплати складає 207,4 тис гривень.

Крім того, своїм правом на отримання податкової знижки скористались  984 буковинців. Сума податку на  доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, складає понад  3,3 млн гривень. Наразі платникам вже повернуто з бюджету понад 2,1 млн грн.

У податковій службі наголошують, щоб реалізувати своє право на отримання податкової знижки, громадяни можуть подавати декларацію впродовж всього поточного року (включно до 31  грудня 2021 року).

Буковинці, які планують скористатись своїм правом на отримання податкової знижки, мають змогу подати декларацію про майновий стан і доходи в Електронному кабінеті.

Як правильно заповнити декларацію можна переглянути у відеоуроці №1, який розміщено на вебпорталі ДПС за посиланням:  https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/5977.html.