Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Новоселицькому управлінні - «День відкритих дверей»

опубліковано 06 грудня 2019 о 17:11

3 грудня поточного року студенти Новоселицького медичного коледжу стали учасниками Дня відкритих дверей, що проходив в Новоселицькому управлінні ГУ ДПС у Чернівецькій області.

Фахівці податкової служби Новоселиччини та Герцаївщини у форматі Всеукраїнського тижня права ознайомили молодь не тільки з історію походження податків і зборів, їх призначенням та спрямуванням, а й з правами та обов’язками платників щодо сплати податків.

Податківці розповіли учням про те, що сьогодні громадянин може не відвідуючи податкову зареєструватись підприємцем, подавати податкову звітність в електронному вигляді, отримувати електронну консультацію. Крім того, діти мали змогу ознайомились з роботою підрозділів ДПІ та Центру обслуговування платників.

Студенти також дізнались про податкову знижку, скористатись правом на отримання якої вони зможуть під час навчання в закладах освіти у разі, якщо форма навчання буде платною.

Завершальна частина зустрічі відбулась у формі дискусії між її учасниками, де студенти цікавились правами платників податків та умовами роботи податківців. Жодне питання не залишилось без відповіді.