Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

26 вересня 2023 року у центрі обслуговування платників Кельменецької ДПІ для фізичних осіб підприємців відбудуться тренінги

опубліковано 26 вересня 2023 о 15:06

26 вересня 2023 року у центрі обслуговування платників Кельменецької ДПІ для фізичних осіб підприємців відбудуться тренінги щодо вивчення змін запровадженими Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану». Зокрема, щодо практичного застосування податкового законодавства в частині реєстрації платниками РРО/ПРРО. Також застосування  штрафних санкцій та відновлення податкових перевірок.  Сплата майнових податків, нарахування та сплата МПЗ. Легалізація «тіньової» зайнятості, та «тіньової» заробітної плати.

В тренінгах візьмуть участь заступник начальника Кельменецької ДПІ – Радомська Альбіна Миколаївна, працівники ДПІ та заступник начальника Кельменецького відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Чернівецькій області Ізраілек Сніжана Миколаївна та провідні працівники Кельменецької ДПІ.

Запрошуємо платників до участі в заходах.  Адреса: смт. Кельменці вул. Бесарабська 49 

Додаткова інформація за номером телефону (3732) 2-02-90.