- Головна
- Анонси
- Платники Чернівецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області можуть задати свої запитання під час "Гарячої лінії"
Платники Чернівецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області можуть задати свої запитання під час "Гарячої лінії"
опубліковано 12 липня 2023 о 10:00
12 липня 2023 року з 10.00 до 12.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”. Тема гарячої лінії: «Сплата земельного податку та податку на нерухомість у 2023 році».
На Ваші запитання за телефоном (0372) 545653 відповідатимуть начальник Чернівецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області Сергій Безкровний та заступник начальника відділу з надання адміністративних та інших послуг Чернівецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області Оксана Репчук.