- Головна
- Анонси
- Для платників Сторожинецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області відбудеться "гаряча лінія"
Для платників Сторожинецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області відбудеться "гаряча лінія"
опубліковано 22 червня 2023 о 09:00
22 червня 2023 року з 09.00 до 12.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”. Тема гарячої лінії: «Застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку».
На Ваші запитання відповідатимуть заступник начальника Сторожинецької ДПІ Світлана Романюк та фахівець Сторожинецької ДПІ Оксана Костинян. Звертайтесь за телефоном (03735) 2-11-55.