- Головна
- Анонси
- Для платників Сторожинецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області відбудеться "гаряча лінія"
Для платників Сторожинецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області відбудеться "гаряча лінія"
опубліковано 21 червня 2023 о 09:00
21 червня 2023 року з 09.00 до 12.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”. Тема гарячої лінії: «Особливості сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».
На Ваші запитання відповідатимуть заступник начальника Сторожинецької ДПІ Світлана Романюк та фахівець Сторожинецької ДПІ Тетяна Павлюк. Звертайтесь за телефоном (03735) 2-11-55.