- Головна
- Анонси
- Під час "Гарячої лінії" у Путильській ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області будуть відповідати на запитання платників податків
Під час "Гарячої лінії" у Путильській ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області будуть відповідати на запитання платників податків
опубліковано 21 червня 2023 о 09:00
21 червня 2023 року з 09.00 до 12.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”. Тема гарячої лінії: «Особливості сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»..
На Ваші запитання за телефоном 0373821072 відповідатимуть фахівці Путильської ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області Василь Усик та Алла Токар.