- Головна
- Анонси
- Платники Чернівецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області можуть задати свої запитання під час "Гарячої лінії"
Платники Чернівецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області можуть задати свої запитання під час "Гарячої лінії"
опубліковано 19 травня 2023 о 09:00
19 травня 2023 року з 09.00 до 12.30 год відбудеться сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”. Тема гарячої лінії: «Застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку».
На Ваші запитання за телефоном (0372) 545653 відповідатимуть начальник Чернівецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області Сергій Безкровний та начальник територіального відділу податкових сервісів управління податкових сервісів Чернівецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області Інна Харченко.