- Головна
- Анонси
- Для платників Сторожинецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області відбудеться "гаряча лінія"
Для платників Сторожинецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області відбудеться "гаряча лінія"
опубліковано 19 травня 2023 о 09:00
19 травня 2023 року з 09.00 до 17.15 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”. Тема гарячої лінії: «Застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку».
На Ваші запитання відповідатимуть начальник Сторожинецької ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області Василь Курчак, заступник начальника Сторожинецької ДПІ Світлана Романюк та фахівець Сторожинецької ДПІ Альона Ірічук. Звертайтесь за телефоном (03735) 2-11-55.