Головне управління ДПС
у Чернівецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

До уваги громадян! Одноразове добровільне декларування!

опубліковано 13 жовтня 2021 о 08:32

Нагадуємо, що 21 липня 2021 року набрав чинності Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» № 1539-ІХ .

У відповідності до його норм якщо громадянин протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 1 січня 2021 року, отримував доходи без сплати податків, то він має можливість  повернути гроші та інші активи у прозорий легальний обіг.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Детальна інформація  щодо одноразового спеціального декларування оприлюднюється на субсайті Головного управління ДПС у Чернівецькій області та в тематичному банері «Одноразове добровільне декларування» який розмішений за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya .

Банер містить розділи: нормативно-правові актиповідомленняроз’яснення для платниківаналітичні данізворотній зв’язокподати декларацію.

Ппрезентацію щодо одноразового декларування можна переглянути за посиланням:  https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya/rozyasnennya-dlya-platnikiv/prezentatsii/