Фахівці Сокирянської ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області провели тематичні тренінги для платників. Відтак, фізичним особам-підприємцям та громадянам роз’яснено порядок використання РРО чи ПРРО та деякі норми податкового законодавства.
Під час спілкування податківці звернули увагу на те, що реєстратори розрахункових операцій зобов’язані використовувати підприємці 2-4 груп спрощеної системи оподаткування, які здійснюють розрахункові операції готівкою або через POS-термінал із застосуванням електронного платіжного засобу, через програмно-технічний комплекс самообслуговування не банківської установи (готівка та ЕПЗ) або ж у дистанційній торгівлі з використанням реквізитів ЕПЗ, у тому числі розрахункові операції через системи LiqPay, Portmone, iPay, Приват24, Монобанк, Ощад24/7.
Також відвідувачам ЦОПу розповіли про можливість отримання податкової знижки за понесеними у 2022 році витратами за навчання, лікування COVID-19, сплату відсотків за іпотечним кредитом тощо. Однак акцентували, що для отримання відшкодування з бюджету необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи до 31 грудня 2023 року та копії підтверджуючих документів.
Податківці практично показали платникам податків порядок роботи «Електронного кабінету» та його функціональні можливості.