У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують надсилати листи, запити на отримання публічної інформації чи письмове звернення через засоби електронного зв’язку необхідно надсилати за електронною адресою: cv.official@tax.gov.ua.
Звернення надсилають на електронну у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації).
Крім того у податковій службі області нагадують про переваги електронного спілкування з органами Державної податкової служби України через Електронний кабінет (https://cabinet.tax.gov.ua). Для цього необхідно отримати кваліфікований електронний підпис у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, у тому числі самостійно за допомогою Інтернет-банкінгу.