Шановні підприємці Буковини!
Від колективу Головного управління ДПС у Чернівецькій області та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця!
Щиро вітаю найактивнішу частину нашого суспільства - енергійних та ініціативних громадян, які розпочали власну справу і взяли на себе відповідальність не тільки за добробут своєї сім’ї, але й активно вносять свій вагомий внесок у розвиток економіки не тільки нашого регіону а й країни в цілому.
Щиросердно бажаю усім підприємцям витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною. Бажаю вам невпинного руху вперед, великих успіхів, надійних партнерів, удачі в усіх починаннях, сил і здоров'я для здійснення планів та ідей на майбутнє!
Миру, щастя, добра та достатку Вам і Вашим родинам!
З повагою
начальник Головного управління ДПС
у Чернівецькій області Віталій ШПАК