Головне управління ДПС у Чернівецькій області запрошує буковинців вчасно декларувати доходи отримані у 2019 році.
Декларацію зобов’язані подавати громадяни які отримували доходи у 2019 році, зокрема, доходи від операцій із продажу (обміну) об’єктів нерухомого та/або рухомого майна; дохід від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм); інвестиційний прибуток; вартість успадкованого чи отриманого в дарунок майна; іноземні доходи; інші доходи, що не оподатковувалися при виплаті та суми прощеного боргу.
Податкова декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором): особисто або уповноваженою на це особою; надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.
Звертаємо увагу, що у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, а при поданні податкової декларації в електронній формі - не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.