21 червня 2023 року з 09.00 до 12.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”. Тема гарячої лінії: «Особливості сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».
На Ваші запитання відповідатимуть за телефонами (3732) 2-02-90 заступник начальника Кельменецького відділу податків і зборів з фізосіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізосіб ГУ ДПС у Чернівецькій області – Сніжана Ізраїлек.